Trance X E+ 2 – rower elektryczny M/L/XL FULL

250,00 

Rower elektryczny górski Giant Stance E+ 2

to aluminiowy rower elektryczny górski trail MTB z najnowszej kolekcji Giant 2022. Rower Giant Stance E+ 2 to rower przeznaczony do dynamicznych podjazdów i szybkich zjadów w terenie, świetnie sprawdzi się na singletrackach i lokalnych trasach rowerowych. Do wykonania ramy została wykorzystana Technologia Aluxx SL. Dzięki temu rama jest lekka, sztywna i wytrzymała. 

SKU: Brak danych Kategorie: ,

Rower elektryczny Giant Trance X E+ 2 (M/L/XL)

Trance X E+ 2 2022 jest wspomaganym rowerem MTB z najnowszej kolekcji Gianta. To elektryczny rower trailowy z pełnym zawieszeniem.

Zbudowano go na bazie aluminiowej ramy klasy ALUXX SL z zawieszeniem Maestro o skoku 140 mm. Zastosowano w niej system Flip Chip zmiany geometrii, a także zintegrowane elementy systemu wspomagania elektrycznego. Silnik SyncDrive Pro osiąga do 85 Nm momentu obrotowego i działa w inteligentnym systemie Smart Assist oferującym w pełni automatyczną pracę, gdzie dostosowuje on poziom wspomagania w czasie jazdy bez konieczności manualnego sterowania manetką. Za właściwości jazdy w terenie odpowiada przedni amortyzator Fox 36 Float Rhythm o skoku 150 mm i damper powietrzny Fox Float DPS Performance z mocowaniem Trunnion. 

Konwencjonalna część napędu 1×12 wyposażona została w wysokiej klasy przerzutkę Shimano Deore XT, a dużą siłę hamowania oferują 4-tłoczkowe hamulce Shimano Deore BR-M6120.

 

Okres wypożyczenia

1 dzień

Wzrost

162 – 174 cm, 175 – 185 cm, 186 – 195 cm, 196cm i więcej

Płeć

Kobieta, Mężczyzna